Dursun Özbek Galatasaray'ın transferlerini açıkladı Dursun Özbek Galatasaray'ın transferlerini açıkladı

Galatasaray, Fenerbahçe mağlubiyetiyle Süper Lig’de 24 maç sonra kaybetti. Sarı-kırmızılıların bu mağlubiyetinin ardından Rıdvan Dilmen açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'nin aldığı galibiyetin uzun yıllar hafızalardan silinmeyeceğini söyleyen Rıdvan Dilmen'in sözleri sosyal medyada gündem oldu.

"20 SENE SONRA BİLE..."
"Fenerbahçe'nin aldığı bu galibiyet 20 sene sonra bile hatırlanacak. İnanılması güç bir maçtı. Bu söze hiç inanmam. Galatasaray'ı yenelim şampiyon olmayalım... Bugün öyle bir futbol oynanmadı.Fenerbahçe inanmıştı. Maçın başından sonuna kadar bunu hissettim.Fenerbahçe 99 puan alacak ama şampiyon olamayacak. Çok zor görünüyor. Galatasaray avantajlı. Yine de bu takımın korunması gerektiğini düşünüyorum. 2-3 takviyeyle yine şampiyonluk adayı olurlar.

"İSMAİL KARTAL İLE DEVAM ETMEK GEREKİYOR"

"Duygularımla ve mantığımla baktığım zaman İsmail Kartal ile devam etmek gerekiyor. 99 puanla 2. olan bir hocayla yollar ayrılmamalı. Ben ikinciliği başarılı görmem. Hiçbir zaman da görmedim.Önümüzdeki sezon ve daha ilerleyen yıllarda bu puanları ne Fenerbahçe ne de Galatasaray göremeyecek."

Editör: Aliye Tulum