Remzi Çayır'dan Bahçeli'ye sert sözler: Efelik yapmaya mı gidiyorsun!

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, partisinin genel merkezinde bugün bir basın toplantısı düzenledi. Çayır toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçe'nin Elbistan'da vatandaşa söylediği sözlere tepki gösterdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, deprem bölgesi olan Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde depremzedelere “Böylesi olaylarda, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve diğer yetkililerin burayı ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Dağılın gitsin. İndirin şunları” diyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye tepki gösterdi.

Remzi Çayır bugün düzenlemiş olduğu basın toplantısında şunları söyledi;

"Depremler, afetler bizi ne zaman vurmaz biliyor musunuz? Sorumlular gerektiği gibi sorumluluklarını karşısına alırsa. Yapılan yanlışın karşılığı yok. Elbistan, Kahramanmaraş memleketimiz. Kahramanmaraş’ta insanlar misafir sever. Bu ülkenin sevdalısı insanlar. Gitmişsiniz, depremzedeleri güya teselli edeceksiniz, acılarını paylaşacaksınız. ‘Heyt huyt’ demek neyin nesi ya? Acıyla yaşayan bir topluluk var orada, elbette size bir şey söyleyecek, elbette sesini yükseltecek; sen de katlanacaksın. Elbistanlıya, Kahramanmaraşlıya efelik yapmaya mı gidiyorsun? ‘Onları indirin, bunları bindirin. Heyt huyt.’ Size, ayar vermek düşmez."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN