Regaip Kandili mesajları ve sözleri: En güzel, Hadisli, Ayetli, Resimli Regaip Kandili mesajları Sevdikleriniz mutlu edin! Çok sevilen Regaip Kandili mesajları?

Müslüman aleminde büyük bir öneme sahip olan Regaip Kandili'nde eşini, akrabalarını ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için en güzel resimli, hadisli, ayetli kandil mesajlarını sizler için araştırdık. İşte en sevilen kandil mesajları...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Mübarek üç ayların başlangıcını temsil eden Regaip Kandili bugün vukuu buluyor. İmkanı olanların camilerde olmayanların ise evlerinde ibadet edeceği günde eşinize, dostunuza ve akrabalarınıza gönderebileceğiniz resimli, ayetli, hadisli Regaip Kandili mesajlarını sizler için araştırdık. İşte detaylar...

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaip kandilin mübarek olsun…

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Regaib Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle… HAYIRLI KANDİLLER!

Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (SAV)’ı anlatır. Muhammed (SAV)’ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu KANDİLİNİZ MÜBAREK olsun.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun

Bu Mubarek Gecenin Yüzü Suyu Hürmetine Bizleri Affeyle Ya rabbim

Ey Alemlerin Rabbi olan Allahım;Bu Mubarek Regaib Gecesinde Sana El açıyoruz,Sen geri çevirme Yarabbim. . .

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren Kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice Kandiller.

Regaip Kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı Kandiller. . .

Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip Kandiliniz mübarek olsun. . .

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN