Regaip Kandili mesajları 2023! En sevilen kandil mesajları! Resimli, Ayetli, Hadisli Kandil mesajları 2023

Hem kısa hem anlamlı Regaip kandili mesajlarını sevdiklerinize göndermeniz için sizler için araştırmalar yaptık. En güzel Regaip Kandili mesajları nedir? Resimli Regaip Kandili mesajları? Hadisli Regaip Kandili mesajları? Detaylar haberimizde...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

2023 yılının ilk kandili olan Regaip Kandilinde sevdiklerine özel mesajlar göndermek için doğru yeri tercih ettiniz.

Sevdiklerinizi sevindirmek için uzun, kısa, resimli, hadisli ve ayetli kandil mesajları haberimizde bulunuyor.

İşte 2023 yılına özel resimli kandil mesajları...

Ya Rabbim Sen affedicisin, affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri bu mübarek Regaip kandili hatırına Affı Mağfiret eyle. (Amin) Selam ve dua ile hayırlı kandiller.

Regaip kandili mesajları Regaip istemek demek, bizde hayırlar isteriz ya Rab, biz de bağışlanmak dileriz ya Rab, bizleri de affeyle bizlere de hayırlar vesileyle. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

- Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun...

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

- Bu gece Regaip Kandili. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. Hayırlı kandiller.

- Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaip Kandilini kutlarım Allah'a emanet olun.

- Mubarek Regaip kandilinde yaptığınız tüm duaları Allah kabul etsin. Hayırlı kandiller!

Regaip istemek demek, bizde hayırlar isteriz ya Rab, biz de bağışlanmak dileriz ya Rab, bizleri de affeyle bizlere de hayırlar vesileyle. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

 Ya Rabbi bu gece dua edenlerden, her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Cennette gezenlerden eyle bizi. Amin! Regaip Kandiliniz Mübarek olsun.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN