İngiltere'de, aile fotoğrafının üzerinde oynama yaparak paylaşmasının ardından çeşitli tartışmalara neden olan Galler Prensesi Kate Middleton, olayın ardından ilk kez kameralar önüne çıktı. Ancak, sosyal medya kullanıcıları hala ikna olmadı.

PRENSES GERÇEK Mİ?

Prens William ile birlikte çekildiği iddia edilen fotoğrafıyla gündeme gelen Prenses Kate Middleton için sahte olabileceği iddiaları ortaya atıldı.

Çiftin boy farkı, kadının elmacık kemiklerinin belirginliği ve çok zayıf görünümü gibi çeşitli detaylar, görüntünün gerçekliğine dair şüpheleri artırdı.

Bülent Ersoy’dan şok eden açıklama: Kendisini o cünup haliyle kapıya koydum! Bülent Ersoy’dan şok eden açıklama: Kendisini o cünup haliyle kapıya koydum!

BEKLENEN AÇIKLAMA SARAYDAN GELDİ

Yaşanan gelişmelerin ardından saraydan yapılan açıklamayla birlikte, 42 yaşındaki Prenses Kate'in önceden planlanmış olan karın ameliyatının gerçekleştirildiği ve şu anda evden çalıştığı belirtildi.

Kensington Sarayı, Prenses'in özellikle Kraliyet Vakfı Erken Çocukluk Merkezi'yle, geçen yıl başlattığı 'Shaping Us' projesi üzerinde çalıştığını vurguladı.

Ameliyat sonrası iyileşme sürecini sürdüren Prenses, resmi etkinliklere katılmayarak Windsor'daki evinde projesine odaklanmaya devam ediyor.