Yerel seçim sonrası Erdoğan'a destek veren Sinan Oğan'dan yeni bir paylaşım geldi. Sinan Oğan, "Türk siyaseti yeni bir nesil değişimi arefesindedir" deyip önümüzdeki dönemde kamuoyuyla bir "yol haritası" paylaşacağının sinyalini verdi. Sinan Oğan, paylaşımında "Plana sadık kal" anlamına gelen Latince "Nosce Tempus" deyişiyle 2027'yi etiketledi.

Erdoğan değişim demişti! Şamil Tayyar'dan çok konuşulacak 'kabine' açıklaması geldi Erdoğan değişim demişti! Şamil Tayyar'dan çok konuşulacak 'kabine' açıklaması geldi

Sinan Oğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Büyük bir olgunluk ve demokratik bir havada geçen yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kazanan adayları tebrik ediyorum. Seçimlerin özellikle de Türk Milliyetçileri açısından ciddi bir şekilde masaya yatırılması ve değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçimin merkezi haline getirdiğimiz Türk milliyetçilerinin, kendisini temsil iddiasındaki partilerin maalesef bu seçimlerde gerekli başarıyı gösteremedikleri görülmektedir. Türk siyaseti yeni bir nesil değişimi arefesindedir. Önümüzdeki kısa süre zarfında bu konuda bir değerlendirme ve “Yol Haritası”nı sizlerle paylaşacağım." ifadelerini kullandı.

sinan oğan yerel seçim mesajıı

Editör: Aliye Tulum