"Çocuklar Duymasın" dizisinin Meltem'i olarak hafızalara kazınan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Meslektaşı Yağmur Atacan ile mutlu evliliğiyle dikkatleri üzerine çeken Pınar Altuğ, paylaşımlarıyla sık sık ses getiriyor.

2008 yılında nikah masasına oturan Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan'ın, mutlu birlikteliklerinden Su adında bir kızı olmuştu.

Aralarındaki 9 yaş fark olan ve yıllardır bitmek bilmeyen yaş farkı, boy farkı eleştirilerine maruz kalan çift, birbirlerine olan aşklarıyla cevabın en güzelini veriyor.

Aile yaşantılarıyla sanat camiasında da parmakla gösterin isimlerden olan Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.

Yağmur Atacan, Pınar Altuğ'un fotoğrafının altına "Bizim için 15 güne ayrılır dediler, 15 ay diye düzelttiler, 15 yıl oldu evleneli... 15 ömür olsa inadımızdan değil sevgimizden mahçup ederiz. Bakıp şu resime, nasıl hak verilmez bana? Neyse biz bir ufak kutlamaya kaçar.. " notuyla evlilik yıl dönümlerini kutladı.

Pınar Altuğ ise nikah fotoğraflarını "15 sene... Seninle bir ömür" mesajıyla paylaştı.