Yargıtay üyelerinden Erdoğan'ın eski danışmanı İzzet Özgenç'e suç duyurusu! Yargıtay üyelerinden Erdoğan'ın eski danışmanı İzzet Özgenç'e suç duyurusu!

Tanju Özcan, katıldığı bir yayında Özgür Özel ile telefon görüşmesi yaptığını söyleyerek ''Ben döneceğimi düşünüyorum'' demişti. Konuya ilişkin bir açıklama da Özgür Özel'den geldi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Tanju Özcan’ın CHP’ye geri dönmesi için Kılıçdaroğlu’ndan izin alacağını açıkladı. 

Halk TV'de katıldığı canlı yayında soruları yanıtlayan Özel, “Tanju Özcan başvurusunu yaptı. Ben yine de sayın genel başkanımı bir telefonla arayıp sorarım.” dedi.

Tanju Özcan: Döneceğimi Düşünüyorum

Tanju Özcan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yayında Özgür Özel ile konuşmalarını anlatarak "Sonuç itibariyle CHP’de bir genel başkan değişimi söz konusu oldu. Bu değişim genel başkanla sınırlı kalmamalı. Parti tüzüğü değişmeli. Parti programı güncellenmeli. Sayın genel başkanımızla (Özgür Özel) kurultay öncesi de konuşuyorduk. Bunları yapacağını söyledi. Ben döneceğimi düşünüyorum. Kendisiyle seçimden sonra da konuştum, tebrik edip teleofnu kapatacakken kendileri ifade etti ‘Dönmeni arzu ediyorum’ dedi." ifadelerini kullandı.