Enginyurt isyan etti: Emekliye 7500 TL reva görenlerden BDDK üyelerine ek zam! Enginyurt isyan etti: Emekliye 7500 TL reva görenlerden BDDK üyelerine ek zam!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener arasında gerçekleşene telefon görüşmesi siyasetin zirvesine oturdu.Ece Üner ile Ana Haber'e bağlanan tv100 editörü Betül Araz, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İYİ Parti lideri Meral Akşener arasında geçen telefon görüşmesinin detaylarından bahsetti.

Şimdi Olmadı Bu

Araz “Özel içtenlikte telefon görüşmesinde “Bizim çok özel bir hukukumuz var, ben ona genel başkan dediğimde o bana ‘ablam’ demem gerektiğini söylüyordu. Geçen bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Beni ‘hayırlı olsun’ demek için aradı. O görüşmede bana ‘genel başkan’ dedi ben de ‘şimdi olmadı bu dedim’, güldük” dediğini aktardı. Özel, Akşener’in kendisine bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunacağını söyledi. Özel, sadece Akşener değil diğer liderlerle de görüştüğünü söyledi. Akşener’den henüz bir randevu talebinin gelmediğini, yakın süreçte yüz yüze görüşme gerçekleştireceklerini söyledi." şeklinde telefon görüşmesinin içeriğinden bahsetti.