Devlet Bahçeli, MHP kadrolarının emniyetteki tasfiyesinden rahatsız Devlet Bahçeli, MHP kadrolarının emniyetteki tasfiyesinden rahatsız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanı Özgür Özel, genel başkan adaylığını bugün saat 14.00'te yapacağı basın toplantısıyla açıklayacak.

Özgür Özel, Halk Tv'nin sorularını yanıtladı. Gazeteci İsmail Küçükkaya sunuculuğunu yaptığı 'Yeni Bir Sabah' programında Özgür Özel'in söylediklerini aktardı.

TARİH VERDİ

Özgür Özel, kurultay tarihini resmi olarak açıklayarak "5 Kasım partimiz için hepimiz için uygundur" şeklinde ifade etti.

İSTİFA EDECEK Mİ?

Görevinden istifa edip etmeyeceği merak edilen Özgür Özel, sorumluluklarından ve görevinden şimdilik istifa etmeyeceğini aktardı.

NE OLMUŞTU?

Eğitim-İş ziyareti sonrası dün bir basın toplantısı düzenleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Özgür Özel’in adaylığına ilişkin, "Gayet güzel. CHP diğer partiler gibi değildir. Herkesin aday olma hakkı vardır. Yarın Özgür Bey adaylığını ilan edecek. Bir arkadaşımız İstanbul’dan mektup yazmış. Ben de adaylığımı genel merkezde ilan edebilir miyim diye. Tabi dedik" demişti.