Nagehan Alçı'dan şoke eden itiraflar! Eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan şiddet gördüğünü açıkladı Nagehan Alçı'dan şoke eden itiraflar! Eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan şiddet gördüğünü açıkladı

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in, Feyza Aktan ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey doğum gününü kutladı. 6 yaşına basan Kuzey'in son hali Özcan Deniz hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Özcan Deniz'in geçen yıl hayatını birleştirdiği Samar Dadgar, doğum günü fotoğraflarını Instagram hesabından "Doğum günü çocuğu" notuyla paylaştı.

Özcan Deniz, Mart 2018'de Feyza Aktan ile evlenmiş ve aynı yılın nisan ayında oğlu Kuzey'in doğumuyla ilk kez baba olma heyecanını yaşamıştı. Deniz, 2019'da olaylı bir şekilde boşandığı Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlunun yeni yaşını kutladı.


"DOĞUM GÜNÜ ÇOCUĞU"
Doğum gününden kareleri Özcan Deniz'in geçen yıl dünyaevine girdiği Samar Dadgar, Instagram hesabından paylaştı. Dadgar, o anları 'Doğum günü çocuğu' notuyla paylaştı. Paylaşımına kısa sürede beğeni yağdı.

Özcan Deniz'in Oğlu Kuzey'in Son Hali..

Editör: Aliye Tulum