Ortalığı sallayacak kulis bilgisi! Meral Akşener 'hayır' diyecek

Altılı Masa dün Cumhurbaşkanı adayını belirlemek için toplandı. Aday konusunda mutabakata vardıklarını açıklayan Altılı Masa adayın ismini Pazartesi açıklayacaklarını bildirdi. Gazeteci İsmail Saymaz konuyla ilgili bomba bir kulis bilgisi paylaştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gazeteci İsmail Saymaz bugünkü köşe yazısında Altılı Masa toplantısını ve Cumhurbaşkanı adayını konu aldı. İsmail Saymaz İYİ Parti'deki son kulis bilgilerini paylaşarak ''Akşener ‘Hayır’ diyebilir'' dedi.

İsmail Saymaz İYİ PARTİ ve CHP arasında anlaşmazlık iddialarıyla ilgili ''Akşener, bugün İyi Parti’nin en üst makamı olan Genel İdare Kurulu’nu topluyor. GİK’te, pazartesi gününe kalmadan bugün bir kararın açıklanabileceği ve yanıtın 'Hayır' yönünde olabileceği belirtiliyor'' ifadelerini kullandı.

Saymaz ''Meral Akşener, pazartesi günkü Millet İttifakı toplantısına katılmayabilir. Bu durumda İYİ Parti’nin ayrı bir aday çıkarma ihtimali var. O takdirde Kılıçdaroğlu’nun masadaki diğer dört liderin desteğiyle adaylığını ilan edebilir'' iddiasında bulundu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN