Sosyal medya üzerinden teşhircilik yaptığı suçlamasıyla yargılanan OnlyFans fenomeni Merve Taşkın, Gökhan Çınar tarafından sunulan Katarsis adlı programa konuk oldu.

Nez Demir ekrana tükürdü! Feyza Altun'dan sert yanıt geldi. Polatgiller hapiste Hepinizin içinden geçerim. Nez Demir ekrana tükürdü! Feyza Altun'dan sert yanıt geldi. Polatgiller hapiste Hepinizin içinden geçerim.

Programda dikkat çeken açıklamalarda bulunan Taşkın, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

SEKS BENİM İÇİN ÇOK GEREKLİ BİR ŞEY DEĞİL

 'Oldum olası normal insanlar gibi sekse karşı çok ısınamadım. Kimse inanamayacak ama kendi iç dünyamda seks benim için çok gerekli bir şey değil. İçimden gelmiyor' 

GİYDİĞİM AYAKKABIYI YALAMAK İSTEYEN OLUYOR

Program sunucusu Gökhan Çınar'ın 'insanlar ne istiyor?' sorusu üzerine Taşkın, 'Çorap almak isteyen oluyor, iç çamaşırı almak istiyor, giydiğim ayakkabıyı yalamak isteyen oluyor, çiğnediğim sakızı almak isteyen oluyor, kimi normal görüşmek istiyor kimisi de benim başka bir erkekle yaşadığım cinselliği görmek istiyor' diyerek yanıt verdi.

BEN TEŞHİRCİYSEM MARUZ KALMAK İSTİYORLAR

Çınar, 'Sen bir teşhirci olduğunu düşünüyor musun?' diye sordu. Taşkın ise; 'Bizim toplumumuz çok mu ahlaklı? Haberlerde gördüğümüz şeyler. Bakmak istiyorlar ve ben bunu zorla yapmıyorum. Ben teşhirciysem maruz kalmak istiyorlar' diye yanıtladı.

Editör: Amine Ebrar