Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken sözler! Memleketin sarılacak çok yarası var

6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır kayıplara sebep olurken birçok ünlü isim de yardım için seferber oldu. Bunlardan biri olan oyuncu Oktay Kaynarca.. Deprem hakkında bir paylaşım yapan Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken bir açıklama geldi..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kahramanmaraş depremleri sonrası binlerce bina yıkıldı 43 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybetti. Depremzedeler için seferber olarak bağış toplayan Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. 

Asrın felaketi olan depremden ders çıkarılması gerektiğini söyleyen Oktay Kaynarca, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Ders çıkarmak zorundayız. Unutmamak zorundayız. Önlem almak zorundayız. En önemlisi bir an önce bu travmayı atlatıp eskisinden daha çok çalışmalıyız, zira memleketin sarılacak çok yarası var" dedi.

Ayrıca adına sahte hesap açılarak para toplandığını söyleyen Oktay Kaynarca "TikTok'ta adıma sayfa açıp yardım toplama bahanesiyle dolandırıcılık yapmaya kalkan bir şerefsiz var. Bu tür hesaplara ve insanlara itibar etmeyin lütfen. Bu şerefsizler hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Umarım dünya gözüyle karşımda görürüm bunları" uyarısında bulundu..

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN