Birçok talkshow programının sunuculuğunu yapan ünlü komedyenden şaşırtan bir karar geldi. Türk televizyonlarına damga vuran talk show programlarının sunuculuğunu yapan Bayülgen, yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Bayülgen, "30 yıl boyunca çok uzun programlar yaptık artık buna gücüm yok" diyerek televizyonu bıraktığını açıkladı.

Uzun yıllar Zaga programı ile beğeni toplayan Okan Bayülgen son olarak TV 100’de “Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü” adlı programla izleyiciyle buluşmuştu. 

Ünlü şovmen ve sunucu Okan Bayülgen'den hayranlarını üzecek haber geldi. Zaga, Disko Kralı, Uykusuzlar Kulübü gibi TV programları ile televizyon dünyasının öne çıkan renkli isimlerinden olan Okan Bayülgen yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor.

Suçlu Ezgi Mola oldu! Musa Orhan'a şimdi de manevi tazminat ödeyecek Suçlu Ezgi Mola oldu! Musa Orhan'a şimdi de manevi tazminat ödeyecek

Kimi zaman büyük destek gören Bayülgen bazen de eleştirilere maruz kalıyor. Son zamanlarda Richard adında tiyatro oyunu ile ilgilenen ünlü komedyenden şoke eden bir karar verdi.

Bayülgen, "30 yıl boyunca çok uzun programlar yaptık artık buna gücüm yok" diyerek televizyonu bıraktığını söyledi.Ünlü şovmen, artık sadece sahne performansı ve tiyatro oyunları ile izleyiciyle buluşacağını açıkladı.

Editör: Gülşah Yıldız