Oğuzhan Uğur Mansur Yavaş'ın adaylık açıklamasını paylaştı!

Mevzular Açık Mikrofon programıyla siyasetçileri halkla buluşturan Oğuzhan Uğur, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile olan görüşmesinden kamera arkasında cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili bir anekdot paylaştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Babala TV adlı Youtube kanalında yayınladığı Mevzular Açık Mikrofon programıyla gündemden düşmeyen Oğuzhan Uğur, çekimler için Ankara'ya gelerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüştü. 

Mansur Yavaş'ın bugün yapılan temel atma töreninde Kemal Kılıçdaroğlu'na cumhurbaşkanı göndermesi yapmasının ardından Oğuzhan Uğur, görüşmelerinin kamera arkasından bir anektod paylaştı.

Uğur, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Mansur Yavaş'ın adaylık sorusuna cevabını iletti.

Oğuzhan Uğur paylaşımında;

"Mansur Beye 'aday olmanızı isteyen çok, düşünmüyor musunuz?' diye sorduğumda bana, 'Kemal bey benim için çok savaştı, asla önüne geçmem, masa ne derse o' demişti. Tek kamera yokken…Bu samimiyete ve vefaya pek az şahit olduk cidden. Kendisi madem açıldı, ben de döküleyim dedim" ifadelerini kullandı.

Uğur, yaptığı paylaşıma "kulis bilgileri falan veriyorum, çok acayip bi şey oldum ben. Videolar izlenmemeye başlayınca “gizli kulisler” diye kitap yazarım, oradan yürürüm. İyi iyi. yazlık taksidine gireyim ben o zaman" diye de espirili ek düştü.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN