NTV'de dev ayrılık! Melda Yücel Kocaalp kimdir?

Dün yaptığı paylaşım ile NTV'de yayın hayatının bittiğini açıklayan Melda Yücel Kocaalp'in neden veda ettiğini vatandaşlar merak ediyor. Melda Yücel Kocaalp sosyal medya hesabından bununla ilgili bir açıklama yaptı. İşte Kocaalp'in o açıklaması. Melda Yücel Kocaalp kimdir?

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

NTV'nin başarılı sunucusu Melda Yücel Kocaalp'in dün işine veda ettiği öğrenilmişti. Kocaalp sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak vedasını duyurdu.

İşte Kocaalp'in o açıklaması:

EYT İLE EMEKLİ OLUYORUM

"NTV'ye veda zamanı. Biliyorum sürpriz oldu. EYT ile emekli oluyorum. Bugün değilse ne zaman dedim ve. Hayat böyle değil mi zaten. 14 yıldır koşa koşa girdiğim şu kapıdan bugün son kez girdim. CNBC-E ile adım attım sevgili Doğuş ailesine. 14 yıla varan sürede tüm aklım tüm kalbim bilgim aidiyetimle Doğuş'lu oldum ve tüm tecrübemi adadım. Sorgusuz sualsiz amasız fakatsız tüm güler yüzümle. Çok şey öğrendim çok değerli isimlerle çalıştım çok dost kazandım. Bundan sonra mı? Bu son değil; başlangıç. Herkesin ağzının tadı kazancı sağlığı evdeki huzuru böyle tatlı ve bol olsun dedim; bana veda pastası sürprizi yapan haber merkezinden arkadaşlarıma. Tüm emeklerimiz karşılık bulsun. Hep iyi haberlere. Yolumuz açık olsun. Yeni seferlere"  diyerek ayrılığı açıkladı.

MELDA YÜCEL KOCAALP KİMDİR? 

1972 yılında İstanbul'da soğan Melda Yücel Kocaalp, İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitim görmüştür. İlk olarak Takvim gazetesi ile çalışma hayatına başlayan Kocaalp, köşe yazarlığı yaparak meslek hayatına başladı. Ardından Yeni Binyıl'da muhabirlik yaparak meslek hayatına devam etti. Sonrasında ile sırası ile Kanal 6, Star TV, Habertürk ve CNBC-e'de uzun senelerce çalıştı. Son olarak da NTV'de ekonomi programı ile birlikte Osman Müftüoğlu ile Yaşasın Hayat programı yapan Kocaalp emekliliğini ilan etti. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN