Namaz kılarken depreme yakalandılar! Panik dolu anlar kamerada...

Kahramanmaraş depreminin vurduğu Kayseri'de namaz kılarken depreme yakalanan bir vatandaşın görüntüsü ortaya çıktı. Ayakta bile durmakta güçlük çeken vatandaşın görüntüleri depremin şiddetini gözler önüne serdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

6 Şubat tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesi olan 7.6 büyüklüğündeki deprem, 11 ili etkilerken Kayseri'de de şiddetli bir şekilde hissedildi. Bir fabrika çalışanının namaz kılarken depreme yakalanması da güvenlik kameralarınca kaydedildi. Bir süre namaz kılmaya devam eden vatandaşın, sarsıntının şiddetlenmesiyle ayakta durmakta güçlük çektiği görülürken o anlar saniye saniye güvenlik kameralarınca kaydedildi.

 

HATAY DEPREMİNE İDLİB'TE CAMİDE YAKALANDILAR
Geçtiğimiz 20 Şubat'ta Hatay'ın Defne ilçesinde meydana gelen ve Suriye'de de hissedilen 6.4 büyüklüğündeki depremin yeni görüntüleri ortaya çıktı. İdlib'teki Al-Al-Rawdah Camisi'nde namaz kılan kişilerin depreme yakalandığı anlar caminin güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. Güvenlik kamerasına yansıyan o anlarda, namaz kılan onlarca kişinin, şiddetli sarsıntının hissedildiği dakikalarda dışarıya kaçmaya çalıştığı görüldü. Camideki birkaç kişinin ise namaz kılmaya devam ettiği fark edildi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN