Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, partisinin Artvin İl Başkanlığı'nda düzenlenen basın toplantısında, 36 yıl aradan sonra ikinci kez Artvin'e geldiğini ifade etti.

Gönlümün Ömür Boyu ve Ebedi Genel Başkanı

Mustafa Sarıgül, "CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerine yeni başkan Sayın Özgür Özel oldu. Yeni dönem hakkında ne söylemek istersiniz?" sorusunu şu ifadelerle yanıtladı:

"Sayın Kılıçdaroğlu, benim gönlümün ömür boyu ve ebedi genel başkanı olarak devam edecektir. Bir kurultay yapılmıştır. Kurultay sonrası yeni Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'dir. Biz partimizin talimatlarını yerine getirmeye, bir oy daha fazla nereden alabiliriz bunun hesabını yapmaya devam edeceğiz."

Enginyurt isyan etti: Emekliye 7500 TL reva görenlerden BDDK üyelerine ek zam! Enginyurt isyan etti: Emekliye 7500 TL reva görenlerden BDDK üyelerine ek zam!

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin de Sarıgül, "Savaş Gazze'de, Filistin'de devam etmiyor. Savaşı İsrail yapmıyor. Savaşı yapan tamamen Amerika Birleşik Devletleri'dir. Amerika'nın bastığı yerde ot bitmez. Amerika dünyanın bir noktasında savaşı bitirir, bir noktasında başlatır. Ukrayna ile Rusya arasındaki savaş da Amerika'nın başlattığı bir savaştır. Bu nedenle ayıdan post, Amerika'dan dost olmaz." dedi.