Galatasaylı futbolseverlerin gündeminde 'Muslera Galatasaray'dan ayrılıyor mu?' sorusu yer alıyordu. O soruya cevap Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur'dan geldi. Timur atıldığı canlı yayın programında Muslera'nın geleceğine dair açıklamalarda bulunarak "Muslera 13 yıldır bu takımda. Galatasaray tarihinin en önemli figürlerinden biri. Geçen sene de gördük. Bu sene son sene. Her oyuncu yaşı ilerledikçe kendi planlarını yapıyor. Önemli olan ileride onun planlarında birlikte olabilecek misiniz. Vefa, sahiplenme ilişkisini kurabiliyorsanız her şeyi açıkça konuşabiliyorsunuz." dedi.

Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti'den Arda Güler açıklaması Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti'den Arda Güler açıklaması

MUSLERA GALATASARAY'DAN AYRILIYOR MU?

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, sarı-kırmızılı takımın 37 yaşındaki kalecisi Muslera'nın sezon sonunda bitecek sözleşmesini hatırlatarak, "Bu sene son sene. Her oyuncu yaşı ilerledikçe kendi planlarını yapıyor" dedi.

Fernando Muslera Kimdir?

Galatasaray takımında Kaleci mevkinde forma giyen Fernando Muslera, 16 Haziran 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. 190 cm boyunda ve 85 kilo olan Fernando Muslera, Sağ ayağını kullanmaktadır.