Muharrem İnce'den Meral Akşener'in davetine cevap!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener katıldığı TV programında Muharrem İnce'ye çağrıda bulunarak ' İnce'nin duruşuna saygı duyularak bir yan yana gelişin sağlanması gerekiyor' demişti. Bu açıklamanın ardından Muharrem İnce'den yanıt geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener TV100'de yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Haftanın Paranoraması programında Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce hakkında çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Muharrem İnce’yi Millet İttifakı içerisinde görmek istediğini  söyleyerek ''Sayın İnce'nin cumhurbaşkanı adayı olma hakkı vardır. Millet İttifakı genişleyecekse onun yer almasını isterim. Benim bu konu hakkında bir şey söyleme hakkım yok'' demişti.  Muharrem İnce Meral Akşener'in davetine olumsuz yanıt verdi.

Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Aynı aktörler, aynı oyunlar, aynı beceriksizler; Erdoğan’ı kazandırmak üzere bir araya gelmiş. Yakında başlıyoruz, halkımız tüm gerçekleri duyacak ve biz bu oyunu bozacağız. Bu iktidarı da bu muhalefeti de göndereceğiz. Birlikte başaracağız!" sözleri ile Millet İttifakı'na kapıyı kapattı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN