CHP'li Faik Öztrak 1 Nisan paylaşımıyla ekonomiyi tiye aldı! CHP'li Faik Öztrak 1 Nisan paylaşımıyla ekonomiyi tiye aldı!

TV100 yazarı Erdoğan Aktaş Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'nin eski genel başkanları Altan Öymen ve Hikmet Çetin ile eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın'ı Meclis'te ağırladığını söyledi. Sohbette konuşulanları aktaran Aktaş Bu üç siyasetçinin Kemal Kılıçdaroğlu'na 'Bu kadar parti ile ittifak yapıyorsunuz. Onlara milletvekili kontenjanı veriyorsunuz. Muharrem İnce de CHP'nin öz evladı. Onu da bir şekilde CHP listelerine dahil ederseniz çok iyi olur' önerisi sunduğunu açıkladı. Kemal Kılıçdaroğlu ise bu öneriye sıcak bakmış..

Muharrem İnce ile görüştüğünü söyleyen Erdoğan Aktaş 'Bu öneri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından da çok olumlu karşılandı. Şimde CHP temsilcileri Memleket Partisi ile temasa geçecek. Haberi duyar duymaz bin de Muharrem İnce'ye aradım. Bana verdiği yanıt tecrübeli bir siyasetçi olarak kısa ve netti: 'Dereyi görmeden paçaları sıvamam' ifadelerini kullandı.