Müge Anlı yasak aşk skandalına fena patladı! Yok mu senin bir erkek olarak duruşun ya?

İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde kayıplara karışan ve sonrasında yasak aşkı Aslı Kızılkaya ile birlikte olduğu ortaya çıkan İlhan İletmiş, eşiyle canlı yayında yüzleşti. Bu yüzleşme sırasında Müge Anlı fena patladı. İlhan İletmiş'in sevgilisi Aslı'yı bırakıp eşine döneceğini açıklamasının ardından ortam bir anda gerildi. Müge Anlı 'Kadınlara ders olsun' deyip sert çıktı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sert bir tartışma yaşandı. İlhan İletmiş'in yasak aşk yaşadığı 4 çocuk annesi Aslı Hanım ile kaçtığı ortaya çıktı. Eşinin 'Ailene dön' çağrısı üzerine stüdyoya gelen İlhan Bey çocuklarına sarılarak geri dönmek istediğini söyleyince ortalık karıştı.

 İlhan İletmiş'in "Aileme döndüm" yanıtı sonrası stüdyoda alkış sesleri yükseldi. Müge Anlı bunun üzerine "Aslı ne olacak?" diye sordu.

"SENİN VEBALİN BENİM ÜZERİMDE..."

İlhan Bey açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Ben Aslı'ya karşı çok büyük hatalar yaptım. Ona yanlış yaptım. Ama bu karara beni zorlayan taraf Aslı oldu. Yine söylüyorum. Tek taraflı suçlamıyorum. Yine iftira atmıyorum. Senin vebalin benim üzerimde çok büyük.

Alacak verecek mevzuları açılınca İlhan Bey'in eşi, kocasının Aslı'ya hiçbir şey vermemesi gerektiğini belirtip Aslı'yı işaret ederek "O bana verecek, o benim yuvamı yıkıyordu" dedi.

MÜGE ANLI ALDATILAN KADINA PATLADI

Müge Anlı seslerin yükselmesi üzerine İlhan Bey'in eşine sert çıktı:

"Sen o yuvayı İlhan'la kurdun. Senin yuvanı yıkan İlhan. Sen nikah masasına o kadın ile gitmedin. Sen, İlhan'la nikah masasına gidip yemin ettin. Kocan seni mağdur etti."

İlhan Bey, Müge Anlı'nın "Aslı için ne yapmayı düşünüyorsun?" sorusuna "Aslı'nın can güvenliğinden endişeli olduğum için kaçtım. Ona hiç zarar gelmesin" yanıtını verdi.

"HANIMLAR BÖYLE ADAMLARLA OLMAZ"

Müge Anlı yaşananlar üzerine "Kadınlara da ders olsun diye söylüyorum: 'Hanımlar! Hepiniz mutlu olun ama böyle adamlarla olmaz.' Ben sana bir şey söyleyeyim mi? Senin yerinde olsam bu adamı nikahımda tutmam. Senin kocanı kim çekerse oraya gidiyor. Sen delikanlı bir kadınsın. Çocukların için çok saygı duyuyorum sana. Melek de öyle. Kusura bakmayın. 2 gün sonra onu başkası çeker kolunda, bu sefer de ona gider'' dedi

"YOK MU SENİN BİR ERKEK OLARAK DURUŞUN?"

"Erkek dediğin... Yok mu senin bir erkek olarak duruşun ya? Kim çekerse ona gidiyorsun. Hani ipleri tutarlarda güç savaşı yaparlar ya, onun gibi...

"KOCAMIZLA HER KAVGA EDİŞİMİZDE SEN GELİP KOCAMIZI MUTLU MU EDECEKSİN?"

Aslı'nın İlhan Bey'in eşiyle sürekli kavga ettiğini belirtip mutluluğu kendisinde bulduğunu vurgulaması üzerine Müge Anlı şu şu açıklamayı yaptı:

"Aslı kocamızla her kavga ettiğimizde sen gelip bizim kocamızı mutlu mu edeceksin. Sana ne?"

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN