Müge Anlı canlı yayında hiç çıkarmadığı bilekliğin sırrını açıkladı!

Hafta içi her gün saat 10.00'da ATV ekranlarında yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' isimli televizyon programıyla ekrana gelen Müge Anlı bugün canlı yayında bomba bir itirafta bulundu. Özel hayatı ile merak edilen Müge Anlı hiç çıkarmadığı bilekliğinin sırrını söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bugün neşeli dakikalara sahne oldu. Müge Anlı programın bugün yayınlanan yeni bölünde yaptığı bileklik itirafıyla sosyal medyada gündem oldu. 

İzleyiciler, program sırasında Rahmi Özkan'ın iki saat taktığını sanınca Müge Anlı duruma açıklık getirmek istedi. Rahmi Özkan, iki saat takmadığını bir tanesinin bileklik olduğunu söyledi. Rahmi Özkan'ın bileğinde mors alfabesiyle adı yazdığını gören Müge Anlı'dan bir itiraf geldi. 

AYNI BİLEKLİKTEN BENDE DE VAR

Müge Anlı kendisinde de aynı bilekliğin olduğunu ve hiç çıkarmadığını söyleyerek sırrını açıkladı. Müge Anlı bilekliğin mors alfabesiyle yazıldığını ve kocası Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun adının yazdığını aynı bileklikten kocasında da olduğunu ve onda da Müge yazdığını söyledi. Bu anlarda stüdyoda alkış koptu.

İŞTE MÜGE ANLI'NIN BİLEKLİK İTİRAFINDA BULUNDUĞU O ANLAR

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN