MHP'li isimler İYİ Parti'ye geçti: Rozetlerini Meral Akşener taktı

Afyonkarahisar'da MHP'li üç isim İYİ Parti'ye geçti. Av. Gönül Ar Güngör, İş insanları Sabri Apak ve Hayrettin Gıran'ın rozetlerini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı. İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, partiye katılan 3 isimle ilgili 'İYİ Parti, derdi vatan millet olan herkesin partisidir.' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MHP’li isimler İYİ Parti’ye katıldı. Rozetlerini ise "İYİ Parti ailesi olarak her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz" diyen İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, partiye katılan 3 isimle ilgili "İYİ Parti, derdi vatan millet olan herkesin partisidir. İYİ Parti, önce ben diyenlerin değil, önce vatan diyenlerin partisidir." diye konuştu.

Afyonkarahisar'da İYİ Parti’ye katılan MHP’li isimlerin rozetlerini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

MHP Afyonkarahisar eski Kadın Kolları Başkanı ve eski Belediye Meclis Üyelisi Av. Gönül Ar Güngör, MHP Afyonkarahisar eski İl Başkan Yardımcısı ve eski İl Genel Meclisi Üyesi Sabri Apak; Ülkücü İşçiler Derneği eski Şube Başkanı ve eski Belediye Meclis Üyesi Hayrettin Gıran'a rozetlerini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

"İYİ PARTİ, DERDİ VATAN MİLLET OLAN HERKESİN PARTİSİDİR"

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, partiye katılan 3 isimle ilgili şunları söyledi:

"İYİ Parti ailesi olarak her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz. Partimize katılan taze kanlarla yolumuza daha emin adımlarla ilerliyoruz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in parti rozetimizi taktığı Av. Gönül Ar Güngör, iş insanları Sabri Apak ve Hayrettin Gıran'a hoş geldiniz diyorum.

İYİ Parti, derdi vatan millet olan herkesin partisidir. İYİ Parti, önce ben diyenlerin değil, önce vatan diyenlerin partisidir. Aramıza yeni katılan bizleri onurlandıran 3 yol arkadaşımızla artık daha güçlüyüz."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN