Meral Akşener'den Mansur Yavaş'a destek mesajı

Şanlıurfa ve Adıyaman'da yaşanan sel felaketine müdahale etmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bölgeye ekip gönderilmesi üzerine İYİ Parti lideri Meral Akşener sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımlayarak 'Artık bu kötülüğün sonuna geliyoruz. Hiç merak etmeyin Milletimizle birlikte tarih yazacağız!' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şanlıurfa ve Adıyaman'da etkili olan sağanak yağış sonrası bölgede sel meydana geldi. Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, ABB ekiplerinin bölgeye gönderildiğini açıkladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yavaş'ın açıklamalarını kendi Twitter hesabından paylaştı.

Akşener, "Allah razı olsun, ayaklarınıza taş değdirmesin... Her ne kadar hükûmetin başı ve liyakatsiz ekibi, bu fedakârlığa destek olacağına köstek olmayı seçse de; Artık bu kötülüğün sonuna geliyoruz. Hiç merak etmeyin; Milletimizle birlikte tarih yazacağız!" ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise ekip gönderildiğini "Şanlıurfa ve Adıyaman'da yaşanan sel felaketine müdahale etmek için 4 su altı arama kurtarma dalgıçı, 6 araç, 23 personel, 24 motopomp ve 8 jeneratörle yola çıktık. Allah yardımcımız olsun, en kısa sürede orada olacağız." ifadeleri ile duyurmuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN