Meral Akşener'den iktidara çağrı: Eğer yapmazsanız...

İYİ Parti lideri Meral Akşener, ziraat mühendislerinin atama için açtığı tag çalışmasına destek vererek bir paylaşımda bulundu. Akşener paylaşımında 'son kez uyarıyorum' diyerek iktidara seslendi 'Secime15binziraat atama yaptınız, yaptınız. Eğer yapmazsanız zaten 14 Mayıs'tan sonra biz geliyoruz. Siz çözemezseniz, biz çözeriz!' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, uzun yıllardır atama bekleyen ziraat mühendislerinin Sosyal Medya platformu Twitter'da başlattığı tag çalışmasına destek vererek iktidara seslendi. İYİ Parti lideri Akşener, yaptığı paylaşımda seçim tarihini hatırlatarak, atama yapılmazsa sorunu kendilerinin çözeceğini belirtti.

Akşener, iktidarın atama bekleyen birçok Ziraat mühendisine karşı "oralı bile değil" diyerek "Secime15binziraat atama yaptınız, yaptınız. Eğer yapmazsanız; zaten 14 Mayıs’tan sonra biz geliyoruz. Siz çözemezseniz, biz çözeriz!" ifadelerini kullandı.

Akşener'in sosyal medya hesabı Twitter'da yaptığı paylaşımı şu şekilde:

"Ülkemizdeki birçok kesim gibi ziraat mühendislerimiz de atama bekliyor. İktidar ise her zamanki gibi oralı bile değil... Son kez uyarıyorum: #Secime15binziraat atama yaptınız, yaptınız. Eğer yapmazsanız; zaten 14 Mayıs’tan sonra biz geliyoruz. Siz çözemezseniz, biz çözeriz!"

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN