Meral Akşener çok konuşulan yüz ifadesinin sebebini açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, HaberTürk ekranlarında Fatih Altaylı'nın konuğu oldu. Akşener, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı açıklandığı esnadaki çok konuşulan yüz ifadesine dair açıklamada bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İYİ Parti lideri Meal Akşener'in, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı açıklandığı esnada yüzünün düşük olduğu konuşulmuştu. Akşener, bu tartışmalara Fatih Altaylı'nın Teke Tek programında açıklık getirdi. Böyle bir şeyin söz konusu olamayacağını ve fotoğrafı incelediğini söyleyen Akşener'in konuya ilişkin açıklamaları şöyle:

"Samimi söylüyorum, o paltolu olarak, üzerimde palto varken Temel Bey'in yaptığı konuşma ve Kemal Bey'in esnasıda yaptığı konuşmaya baktığınızda tuhaf bir ışık gelmiş. Dolayısıyla sonra paltomu çıkarmışım, hepimiz dizilmişim, orada bir sorun yok ışıkta. Ben aslında herhangi bir mutsuz vesaire durum yok. İmza koymuşum ben. Öyle şey olur mu?

Bu dünyada eşim dahil, oğlum hariç, hiç kimse zorla bir şey yaptıramaz. Bir gece evvel hiç uyumadım. Müzakere sebebiyle, insanlar geldi gitti evime. İki belediye başkanımız Mansur Bey ve Ekrem Bey geldi gitti. 02.15 gibi bizim evde oldular."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN