14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerine ilişkin tartışmalar devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi önderliğindeki Millet İttifakı, seçim sonrası ilk fiskede dağıldı.

Fatih Altaylı CHP yönetimine kin kustu: Ekrem İmamoğlu'ndan nefret ediyorsunuz Fatih Altaylı CHP yönetimine kin kustu: Ekrem İmamoğlu'ndan nefret ediyorsunuz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gazeteci Fatih Altaylı'nın YouTube kanalındaki söyleşiye katıldı.

Seçim hakkında açıklamalarda bulunan Meral Akşener, Altılı Masa'dan kalktıktan sonra CHP medyasının çirkinleştiğini kaydetti.

"YANDAŞ MEDYAYLA CHP MEDYASI AYNIYMIŞ"

Akşener, AK Parti'li yandaş medya ile CHP'yi desteklelyen medyanın aslında aynı olduğunu söyledi.

İYİ Parti lideri Akşener, yandaş medya hakkında şunları kaydetti:

"Neyi gördüm biliyor musunuz? Asıl derin hayal kırıklığım. Yandaş medyayla Cumhuriyet Halk Partisi'ni destekleyen ve kendine muhalif diyen 'seküler medya', aynıymış. Aynı şeyi ben Ekrem İmamoğlu'nun Saraçhane'deki meselesinde yanında olduğumda da yaşadım. Böyle bir çirkinlik... Ya biz sizinle bile kavga ettik zamanında, Fatih (Altaylı) Bey. Ne namuslu adamlarmışsınız siz ya... Ne benim namusuma, ne şerefime, ne aileme, ne oğluma, ne kocama tek laf etmediniz. Diye diye 'zeyna' dediniz."

"'YALLADI' DEDİLER"

CHP medyasının kendisini itham ettiği kelimelere değinen Akşener, şöyle devam etti:

"Mesela 'Tayyip Erdoğan'la anlaşmış.' diyebilirsiniz. Bu başka bir cümle. 'Yalladı!'... Seçilen kelimelerdeki pislikten bahsediyorum. 'Bu zaten öyledir.'... Şimdi gördüm ki iki taraf aynı. Bu bizi ne yaptı biliyor musunuz? Çelik etti."