Melih Gökçek Kadınlar Günü'nü Anneler Günü ile karıştırdı

Yaptığı gaflarla adından söz ettiren Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sosyal medya hesabından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak isterken olanlar oldu. Gökçek Kadınlar Günü yerine Anneler Gününü kutladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir "Anneler Günü" mesajı yayımladı. Melih Gökçek yaptığı yanlışlığı farkederek, bir sonraki paylaşımında, “Özür dilerim kadınlar günü yazacağıma anneler günü demişim. Netice de her kadın bir anne adayıdır” dedi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Tüm annelerin anneler gününü kutladığı kadınlar günü mesajı ile sosyal medyayı salladı. Gökçek, “Anneler günü münasebetiyle depremde enkaz altında can veren eli öpülesi analarımızı, PKK ile mücadelemiz de şehit olan bacılarımızı rahmetle anıyoruz… mekânları cennet olsun…” diye yazdı.

Gökçek bir süre sonra mesajını düzenleyerek, “Özür dilerim kadınlar günü yazacağıma anneler günü demişim. Netice de her kadın bir anne adayıdır” notunu düştü.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN