Mansur Yavaş'tan Erdoğan'ın 'hastane yolu' göndermesine yanıt geldi!

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı Etlik Şehir Hastanesi'nin açılışında kendisinden hastane bölgesine yol yapılmasını isteyen bir vatandaşa, 'Onu da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'na söylersiniz o yapar' şeklinde yanıt verdi. Erdoğan'ın bu sözlerine ABB Başkanı Mansur Yavaş'tan jet yanıt geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışında konuştu. Kurdele kesimi konuşmasında Erdoğan’ın “Bu hastane bu noktaya geldi ama şu anda natamam. Peki buranın eksiği ne?” sözlerine, açılış törenini izlemeye gelen bir vatandaş “Yol” cevabını verdi. Vatandaştan aldığı yol cevabı karşısında Erdoğan, “Bir dur bir dur. Onu da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı’na söylersiniz o yapar. Merak etme onu da Ulaştırma Bakanı’mız yapacak” diye konuştu.

YAVAŞ’TAN YANIT GECİKMEDİ

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Etlik Şehir Hastanesi’ne yapılan bir yolu paylaşan Yavaş, “Günlerdir planlı sürdürdüğümüz çalışma tamamlanınca her zaman olduğu gibi maliyetini de pankartla hemşehrilerimize duyuracağız” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN