Lüks yaşamıyla dikkat çeken Dilan Polat'a geliri soruldu: İşte fenomenin şaşırtıcı cevabı

Taha Duymaz hakkında yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni Dilan Polat, lüks yaşantısını gösteren paylaşımlarıyla tanınıyordu. Polat'a aylık geliri sorulunca verdiği cevap herkesi şaşırttı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Son zamanlarda depremde hayatını kaybeden Taha Duymaz hakkındaki paylaşımlarıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Dilan Polat, yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. 

Ünlülerin doğum fotoğrafçılığını yapan Dilan Polat, ablasıyla birlikte açtığı güzellik merkeziyle bir anda yükselişe geçti ve kısa sürede inanılmaz bir şöhrete ve zenginliğe kavuştu.

Dilan Polat son dönemlerde, lüks yaşantısı ve bu konudaki paylaşımlarıyla tepki çekiyor. Eşi Engin Polat'ın kendisine aldığı pahalı hediyeler, yollarına sürekli döktüğü güller ve çocuklarına tuttuğu helikopterle son dönemde adından söz ettiriyordu.

"Giderimi Söylesem..."

Dilan Polat son olarak sosyal medya hesabında soru-cevap yaptı. Lüks yaşantısını sık sık paylaşan Polat'a aylık geliri soruldu.

Polat ise bu sorudan rahatsız oldu ve "İnsan aylık gelirini hiç söyler mi arkadaşlar? Buna cevap vermek işte görmemezliktir bu mesela ayıp. Giderimizi söylesem korkarsınız" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN