Brezilya Serie A liginde bugün Fluminense FC-Argentinos Juniors karşı karşıya geldi. Maç esnasında olan bir olay sonrasında seyirciler gözlerine inanamadı.

Dünyaca ünlü sol bek Fluminense FC oyuncusu Marcelo, Argentinos Juniors futbolcusu Luciano Sánchez'in ayağını feci şekilde kırdı. Olayın ardından herkes Luciano Sanchez'i araştırıyor. Peki Luciano Sanchez kimdir? Luciano Sanchez kaç yaşında? Luciano Sanchez nereli? Luciano Sanchez nerede oynuyor? Luciano Sanchez sağlık durumu nasıl? İşte Luciano Sanchez hakkında tüm merak ettikleriniz...

LUCİANO SANCHEZ KİMDİR?

Luciano Sanchez, 25 Ocak 1994 yılında Arjantin'in Guaymallen şehrinde doğdu. 1,69 boyunca olan Luciano Sanchez defans ve sağ bek olarak futbol oynamaktadır. 

Luciano Sanchez, ilk kez 2015 yılında Independiente Rivadavia takımında profesyonel olarak forma giydi. 

Argentinos Juniors takımına 5 Şubat 2022 tarihinde katıldı. Luciano Sanchez'nin Argentinos Juniors ile sözleşmesi 31 Aralık 2023 tarihinde bitmektedir..

1 Ağustos 2023'te Copa Libertadores'te son 16 turunda Fluminense'ye karşı oynanan bir maç sırasında Marcelo Vieira yanlışlıkla Luciano Sanchez'in sol bacağına bastı ve ayağının kırılmasına sebep oldu.

Mazot gübre desteği ödemeleri kararı açıklandı! Mazot ve gübre destek parası ne kadar ve ne zaman ödenecek? Mazot gübre desteği ödemeleri kararı açıklandı! Mazot ve gübre destek parası ne kadar ve ne zaman ödenecek?

Çalım atmak isterken bir anda Luciano Sanchez'in bacağına basan Marcelo, deneyimli oyuncunun bacağını kırdı.

Pozisyonun ardından oyun hemen dururken sağlık ekipleri sahaya girdi ve Sanchez'e müdahale etti.

Marcelo sert hareketi sonrası kırmızı kart görürken, oyundan çıkarken gözyaşlarına hakim olamadı.

Maçına ardından bir paylaşım yapan Marcelo, "Bugün maçta çok zor bir durumu yaşamak zorunda kaldım. Bir meslektaşımı yanlışlıkla sakatladım. Sana en kısa sürede sağlık diliyorum. Geçmiş olsun Luciano Sanchez." ifadelerini kullandı.

LUCİANO SANCHEZ HANGİ TAKIMLARDA FUTBOL OYNADI?

2015–2021           Independiente Rivadavia

2022–                   Argentinos Juniors