Gazeteci Lube Ayar TikTok'taki Hodri Meydan TV isimli kanalda dikkat çeken iddialarda bulundu. Teknik Direktör Fatih Terim'in evlenmek isteyen futbolcuları Fatih Terim Fonu adlı bir fon oluşturarak evlendirdiğini öne sürdü. Futbolcuların bunu korkudan yaptığını iddia eden Lube Ayar, 2016 yılında yayımladığı 'Ne Şikesi Memleket Elden Gidiyor' adlı kitabıyla biliniyor. 

İşte Lube Ayar'ın ortalığı karıştıran iddiaları:

"BİR FUTBOLCU EVLENMEK İSTİYORSA..."

"Bir futbolcu evlenmek istiyorsa Fulya Terim'in organizasyon şirketiyle evlenebilir. Veriyorsun 3 Milyon nakit, Fulya Terim sana şahane bir 5 yıldızlı otelde düğün organizasyonu yapıyor. Sevgiden mi saygıdan mı korkudan mı? Git de başka bir şirketle çalış bakayım çalışabiliyor musun? Bir bankada hiçbir güvencesi olmayan bir fon yaratılıyor. Adına Fatih Terim fonu deniyor ve hocan sana işaret ediyor gidiyorsun sen 3-5 milyon kazandığın parayı yatırıyorsun. Bu para batıyor, sesin de çıkmıyor. Fatih Terim'e sevgiden mi saygıdan mı korkudan mı? Yoksa Fatih Terim'le beraber onun abilerine duyulan korkudan mı?"

Boğaziçi direnişinin 1000. günü: Kabul etmiyoruz, vazgeçmiyoruz! Boğaziçi direnişinin 1000. günü: Kabul etmiyoruz, vazgeçmiyoruz!