Netfilx'in cumartesi günü düzenlediği hayran festivali Tudum'da Stanger Things'nin final sezonunda oyuncu kadrosuna Linda Hamilton katılıyor. Hamilton'nın rolü hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Terminator serisinde Sarah Connor karakteriyle tanınan, Linda Hamilton 2019 yapımı Terminator'de Terminator'ün kendisi olarak rol almıştı.

Yüzüklerin Efendisi Türkiye'de yeniden vizyonda! İşte üçlemenin konusu ve bilet ücretleri Yüzüklerin Efendisi Türkiye'de yeniden vizyonda! İşte üçlemenin konusu ve bilet ücretleri

Amerika'da devam eden yazarlar grevi nedeniyle post-prodüksiyonu ertelenen Stranger Things'in 5. sezonuna ne zaman başlanacağı bilinmiyor. 5. sezonun senaryosu yazılmazına rağmen 2 Ağustos'ta başlanacak olan çekimler iptal edildi.

Kasım ayında Duffer Brothers, 5. sezonun ilk beş bölüm adının 'The Crawl' olacağını söylemişti. Tudum festivalinde açıklanan oyuncu kadrosunda yeni bir isim daha duruldu. Linda Hamilton'nın Stanger Things'in final sezonunda oyuncu kadrosuna katılacak.Şu ana kadar Stanger Things'in final sezonu hakkında verilen bilgiler bu kadar.