Mehmet Ali Erbil 24 yaşındaki sevgilisine evlilik teklif etti! Mehmet Ali Erbil 24 yaşındaki sevgilisine evlilik teklif etti!

Dünyaca tanınan Jenner ve Kardashian ailesinin en çok konuşulan üyesi Kylie Jenner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. İki çocuğu olmasına rağmen düzgün bir fiziği olması ile Kylie Jenner adı gündemden düşmüyor. Kylie Jenner'in sosyal medya hesabından yaptığı lüks paylaşıma takçilerinden bomba eleştiriler geldi.

Kardashian ailesinin en küçüğü olan 25 yaşındaki Kylie Jenner, lüks yaşamıyla adından sık sık söz ettiriyor. Jenner, dünyanın en zengin 40 yaş altı kadınları listesine girmeyi başardı. Jenner'in bu sene ki kazancının 680 milyon dolar olması herkesi şaşırttı. Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım ile gündeme bomba gibi düştü. Jenner, sosyal medya hesabından 72 milyon dolarlık jetiyle Paris'e gittiği anları paylaşınca takipçileri bu paylaşımı eleştirdi. Bu eleştiler bitmemişken Kylie Jenner, lüks otel odasında verdiği pozları paylaşınca hayranları iyice çılgına döndü. Kylie Jenner'in paylaşımına binlerce yorum geldi. Jenner'i takipçileri "görgüsüz" olmakla suçladı. Kylie Jenner'e gelen yorumlardan en çok dikkat çekeni ise "Tamam anladık çok zenginsin. Bunu gözümüze soktuğun için teşekkürler" oldu. Bazı hayranları ise Kylie'ye sahip çıkarak "Size ne? Beğenmiyorsanız bakmayın!"  yorumunu yaptı.

İşte Kylie Jenner'in paylaşımı: