5. sezonuyla seyircinin ilgisini çekmeye devam eden “Kuruluş Osman” dizisi  Geçtiğimiz akşam 148. kez ekrana gelen dizinin yeni bölümü Tüm Kişiler’de 7.65, AB’de 5.82, ABC1’de 7.31 reytingle 1. Oldu. İzlenme rekorları kıran dizide bir ayrılığın olacağı öğrenildi.

TRT'nin sevilen yapımı "Kuruluş Osman" dizisinde Birsen Altuntaş'ın haberine göre flaş bir ayrılık yaşanacak. Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Fatma Nur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Mehmet Arı, Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın kaleme aldığı diziden Deniz Hamzaoğlu ayrılacak.

Kurulus Osman Deniz Hamzaoglu Bayirdi Rbey Ayrılıyor

Dilan ve Engin Polat soruşturması tamamlandı! İşte istenen ceza Dilan ve Engin Polat soruşturması tamamlandı! İşte istenen ceza

Fenomen dizinin Bayındır Bey rolüne hayat veren Deniz Hamzaoğlu, “Kuruluş Osman” ekibine 149. bölümde veda edecek. Aynı zamanda Yeşilçam’ın beyefendi kişiliğiyle kalplerde taht kuran efsane aktörlerinden Hayati Hamzaoğlu’nun da oğlu olan ünlü oyuncu “Gellert Tepesinde Düş ve Gerçek” adlı tiyatro oyunuyla da seyirci karşısına çıkıyor. Savaşın karanlık ve yok edici etkisini farklı bir dille ele alan oyun 24 Şubat Cumartesi Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi’nde, 28 Şubat Çarşamba günü de House of Performance’da sahnelenecek.

Editör: Nigar Topcu