Netflix, 2022 Ocak ayında yayımlanan ilk sezonuyla ses getiren Kulüp adlı dizinin ikinci sezonundan ilk resmi fragmanı paylaştı.

Acun Ilıcalı'nın serveti ne kadar? İngiliz basınında gündem oldu Acun Ilıcalı'nın serveti ne kadar? İngiliz basınında gündem oldu

YENİ SEZON NE ZAMAN GELİYOR?

15 Eylül'de başlayacak Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Matilda ve Çelebi Kulüp’ü her şeye rağmen ayakta tutabilmek için ellerinden geleni yaparken, Raşel ise Rana ile kendi ailesini kurmayı öğrenmek için zorlu yollardan geçiyor. Yeni sezonda Kulüp ailesi bütün zorluklara karşı dimdik durmaya çalışarak birbirine her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetleniyor.

kulup-fragman2-vp1H_cover.jpg

YENİ SEZONDA KADRO

Hikaye yaratıcılığını Rana Denizer’in üstlendiği, proje yaratıcısı Zeynep Günay’ın yönetmen koltuğunu Seren Yüce ile paylaştığı dizinin Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna yeni sezonda Halil Babür, Serra Arıtürk, Ada Erma dahil oldu.