Kulis bilgisini paylaştı! AK Parti'de üst düzey yöneticiler yolcu

Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında bir kulis bilgisi paylaştı. Fırat Erdoğan'ın üst düzeyde bazı görevden alma ve değişikliklere gideceği yönünde konuşmalar yapıldığını köşesine taşıdı. Fırat, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üst düzeyde bazı görevden alma ve değişikliklere gideceği konuşuluyor' diye yazdı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat, Ankara kulislerinde konuşulan bir bilgiyi köşesine taşıdı. Fırat, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üst düzeyde bazı görevden alma ve değişikliklere gideceği yönünde konuşmalar yapıldığını yazdı.

Hürriyet yazarı Hande Fırat, bugünkü köşesinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın dünkü grup toplantısı konuşmasında yaptığı, “Sorulması gereken hesapları da adli ve siyasi olarak sormak boynumuzun borcudur” açıklamasının, Ankara kulislerini hareketlendirdiğini söyledi.

Hande Fırat ayrıca, aralarında Naci Görür, Şükrü Ersoy, Okan Tüysüz, Cenk Yaltırak ve Japon deprem uzmanı Yoshinori Moriwaki’nin de yer alması beklenen 50’nin üzerinde bilim insanının Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde bir araya geleceğini aktardı.

''Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinatörlüğünde Cumhurbaşkanlığı himayesinde bilim insanlarından heyet oluşturuluyor'' diyen Hande Fırat ''Deprem uzmanlarının yanı sıra kuraklık uzmanları, sosyologlar, tarihçiler, iklim bilimcileri, jeologlar, afet ekonomistleri, afet hukukçuları, lojistik ve tedarik konularında uzmanlar da kurulda yer alacak'' açıklaması yaptı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN