CHP'de adaylık için sürpriz isimler konuşulmaya başlandı. Candan Erçetin'in adaylık için ön görüşme yaptığı öğrenilirken Arzu Çerkezoğlu, Türkan Elçi ve Mısra Öz'ün de adaylık için isimleri geçiyor.

Kulislerden gelen bilgilere göre milletvekili aday listeleri konusunda çalışmalarını sürdüren CHP yönetimi, 'sanatçı kontenjanı'ndan Candan Erçetin'i aday olarak göstermeyi düşünüyor. Candan Erçetin'in yetkili isimlerle ön görüşme yaptığı iddia edilirken henüz bir açıklama gelmedi.

CHP’li Levent Bozat’tan Kızılay Başkanı Kınık’a tepki! Hesabını soracağız CHP’li Levent Bozat’tan Kızılay Başkanı Kınık’a tepki! Hesabını soracağız

ADAYLARLA GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

CHP'nin gündemindeki bir diğer isim ise, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu.. Bir başka isim ise öldürülen Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin eşi Türkan Elçi. CHP'nin bu kapsamda Diyarbakır milletvekilliğini önerdiği ancak Elçi ile de görüşmelerin sürdüğü bildirildi.

CHP'nin adaylık teklifi götürmeyi planladığı bir diğer ismin ise Çorlu tren faciasında oğlu Arda Sel ve eşi Hakan Sel'i kaybeden Mısra Öz olduğu iddia edildi.