22 Haziran Perşembe günü Karaköprü Fuar alanında konseri olan Yavuz Bingöl’ü dinlemeye sadece 8 kişinin katılması ve Bingöl'ün sahneden açıklama yapmaksızın konserin ertelendiğini duyurması gündem olmuştu. Bingöl bir paylaşım yaparak konserin teknik sebeplerle ertelendiğini söyledi, " 8 kişi de benim için değerli bir müzik dinleyicisidir" dedi.

Şarkıcı Nilüfer'den üzen haber! Şarkıcı Nilüfer'den üzen haber!

YAVUZ BİNGÖL'DEN URFA AÇIKLAMASI

Yavuz Bingöl paylaşımında; “Arkadaşlar selamlar. Benim Urfa konserimin iptal edilmesi ve konsere 8 kişi gelmesinin iptal nedeni olarak gösterilmesi sosyal medyada çok konuşuluyor bu ara. Urfa konserim teknik nedenlerden dolayı Temmuz ayı sonuna ertelenmiştir, öncelikle bunu söylemek isterim. Ayrıca, 8 kişi de benim için değerli bir müzik dinleyicisidir.

Urfa konserimden 1 gün önce, Gaziantep konserimde 8 bin kişi vardı. Ondan 1 gün önce Malatya konteyner kent konserimde 3 bin kişi, ondan yine bir gün önce Sivas konserimde ise bin kişilik salon tıka basa doluydu. İnsanlar doğadaki gibi deri değiştiremiyorlar. Ben aynı Yavuz’um. Aynı Yavuz olarak işimi yapmaya devam ediyorum. Meraklısına duyurulur” ifadelerini kullandı.