Fenerbahçe'nin Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısında Aziz Yıldırım'ın kongreyi terk etmesinin ardından gerginlik devam ediyor. Mevcut başkan Ali Koç, tribünde bir kongre üyesiyle kısa süreli tartışma yaşadı. Kameralar tarafından kayda alınan o anlarda Ali Koç'un bir hayli sinirli olduğu gözlendi.

AZİZ YILDIRIM, KONGREYİ TERK ETTİ
Fenerbahçe'de Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasındaki başkanlık yarışı gergin anlara sahne oldu. Koç'un önerdiği Vefa Küçük'ün kongreyi yönetmesine kürsüye gelerek tepki gösteren Yıldırım, "Yapılan seçim gayrı demokratik bir seçim oldu. Ben buradan ayrılıyorum. Yarın oy atmaya geleceğim. İsteyen kalabilir, isteyen ayrılabilir" sözleriyle kongreyi terk etti.

Diyanet ibadeti rant ticaretine çevirdi! Hac kurasında torpil ve istismar iddiası Diyanet ibadeti rant ticaretine çevirdi! Hac kurasında torpil ve istismar iddiası

ALİ KOÇ DA KONGRE ÜYESİYLE TARTIŞTI
Bu olayın ardından mevcut başkan Ali Koç, tribünlerde bir kongre üyesiyle kısa süreli tartışma yaşadı. Koç'un sinirli hali kameralara yansırken, bu tartışma esnasında başka bir kongre üyesinin de başkan Koç ile fotoğraf çektirmeye çalışması dikkat çekti.

Editör: Aliye Tulum