Kızılcık Şerbeti dizisinin sevilen oyuncuları Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu'nun arasında neler yaşandığına dair son günlerde ardı ardına spekülasyonlar yapılıyor.İkili geçtiğimiz aylarda romantik bir ilişki yaşarken ayrılma kararı almıştı. Bu haber hayranları arasında büyük hayal kırıklığı yaşatmıştı.Ayrılık sonrasında sette yaşanan öpüşme krizi ise uzun süre medyanın gündemine oturmuştu.

Senaristin kızı olan ve dizide de Nilay karakterini canlandıran Feyza Civelek de bir röportajında öpüşme krizi ile ilgili, "Aşık olduklarında dünyayı ayağa kaldıran, ancak ayrıldıktan sonra birbirlerine düşman kesilenler oluyor. 'Bu rolü oynamam' diyerek yapımcıyı arayanlar bile oluyor..." sözlerini kullanarak tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Civelek, son söyleşisinde de ikili arasında bir ilişki olduğunu ve küslüğün de Cannes'da bittiğini söylemişti.

"PATAVATSIZ DİYEMEMİŞ DE..."

Kızılcık Şerbeti'nde Giray Şifacıgil karakterini canlandıran Kaan Taşaner de bu olaylar üzerine TV100'deki Magazin Hattı programına yaptığı açıklamada Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör arasında yaşananları aktaran Civelek'e bomba sözler söyledi.

Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i Doğukan Güngör yeni aşkı ile yakalandı! Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i Doğukan Güngör yeni aşkı ile yakalandı!

Feyza Civelek'in setteki olayları medyaya taşıması hakkında oyuncu "Oyuncular normalde çok ketum olur ama Feyza böyle değil. Kendine haz bir karakter. Karakteri itibariyla çok açık sözlü lazım tabii Feyza gibi insanlar. Sette yaşanan olaylarla ilgili sürekli bombalar patlatıyor" dedi.

Sosyal medyada "Aman senarist annesi duymasın hemen rolü azaltır", "Patavatsız diyememiş de", "Feyza olay çıkarır" yorumları yapıldı.

Editör: Gülşah Yıldız