Kızılcık Şerbeti 21. bölüm full izle araştırmaları cuma gününden sonra başlıyor. Dizinin cuma akşamı yayınlanmasının ardından izleyemeyen vatandaşlar ertesi gün araştırmalara başlıyor.

Show TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi sahneleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kızılçık Yerbeti dizisi Yalı Çapkını ile yarışır hale geldi.

İşte Show TV dizi izle ekranı ile Kızılcık Şerbeti 21. bölüm full izle

Kızılcık Şerbeti 21. bölümün konusu nedir?

Yeni kabine belli oldu mu? Yeni kabinede kimler var? Yeni kabine tam liste! Yeni kabine belli oldu mu? Yeni kabinede kimler var? Yeni kabine tam liste!

Nursema hem kendi ailesiyle, hem de evlendiği İbrahim'in ailesiyle hesaplaşıp, gerçekleri yüzlerine haykırdıktan sonra yine Alev'in evine döner.

Abdullah ve Pembe olanları duyduktan sonra çökmüşler, her yerde kızlarını arıyorlardır. Doğa'nın staj yapma konusunda diretmesi sonucu Fatih devreye girerek işe çomak sokmaya kalkacak ancak Doğa buna izin vermeyecektir. Mustafa ve Sönmez yeni açacakları lokanta için hazırlanmaktadırlar. Fatih'in oteli satması üzerine Kayhan, yeni hedefine ilerlemektedir

Kıvılcım ve Ömer'in yaşama bakışlarındaki farklıkları yavaş yavaş su üstüne çıkmaya başlasa da her ikisi de görmemezlikten gelmeye çalışacaklardır. Doğa'nın kızına yardım ettiğini öğrenen Abdullah, Doğa üzerinden kızına ulaşabileceğini düşünerek harekete geçer. Amacına ulaşsa da onu büyük bir sürpriz bekliyordur