Pazartesi akşamları yayınlanan ve 19. bölümüyle sezon finali yapan Kızıl Goncalar harika bir bölümle izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde; Zeynep ve Cüneyd boşandı, Cüneyd vakit kaybetmeden Feyza ile evlendi.

Özgü Namal ve Özcan Deniz'in başrolünü paylaştığı Hazal Türesan, Erkan Avcı ve Şerif Erol gibi oyuncuların yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi her bölümüyle ses getiriyor.

Konusu ve oyunculukları ile gündemden düşmeyen Kızıl Goncalar adeta her sahnesi ile sosyal medyaya damga vuruyor. Dizide 'Cüneyd' karakterine hayat veren Mert Yazıcıoğlu'nun performansı izleyicilerden tam not aldı. Ancak Yazıcıoğlu hakkında ortaya atılan bir iddia herkesi şaşırttı.

DÜŞÜK BİR ÜCRET KARŞILIĞINDA PROJEDE YER ALMIŞ

Kızıl Goncalar setini ziyaret eden Gazeteci Özlem Gürses bir iddiada bulundu. 

Gürses,'Seçmelerde Mert Yazıcıoğlu ile ilgili tereddüte kapılmışlar. Sevgili Mert'imiz ufak tefek zarif bir beyefendi. Ancak Cüneyd Efendi değişik bir tip ya üstesinden gelebilir mi acaba diye. Mert Yazıcıoğlu ise bu rol için ısrarcı olmuş hatta çok mütevazi bir ücret karşılığında bu proje içerisinde yer almış' dedi. 

Gürses'in bu iddiası kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılarından yorumlar yağdı.

Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı... Usta oyuncu Murat Soydan vefat etti! Acı haberi kızı duyurdu Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı... Usta oyuncu Murat Soydan vefat etti! Acı haberi kızı duyurdu

Soayal medyada, 'İyi ki Mert olmuş', 'İyi iş çıkardı bence', 'Mert Yazıcıoğlu'ndan başkasını düşünemiyorum' gibi yorumlar paylaşıldı.

Editör: Gülşah Yıldız