Hem yarışmacıları hem de konseptiyle kısa sürede çok sevilen ve ilgiyle izlenen programlar arasına adını yazdıran Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nde olaylar bitmiyor. Programın her bir yarışmacısı ayrı ayrı dikkat çekerken bu kez Tolga'nın ifşa olayı gündeme bomba gibi düştü. Kısmetse Olur yarışmasından gönderildiği iddia edilen Tolga'nın diskalifiye edildiği iddiası çok konuşuldu. Peki, Tolga Kandemir diskalifiye mi oldu? Kısmetse Olur Tolga elendi mi, elenecek mi? Kısmetse Olur Tolga ifşası ne? İşte tüm detaylar…

Bomba iddia

Kısmetse Olur programının erkek yarışmacılarından Tolga Kandemir ile ilgili ortaya atılan iddialar büyük yankı uyandırdı. Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Tolga'nın eski flörtü olduklarını öne süren bazı kişiler bir araya gelerek sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunmuştu. Bu olaylar bir kişinin ortaya çıkarak Tolga'nın flörtü olduğunu söylemesiyle başlamıştı. Tolga'nın ise sosyal medyada kendisine sorulan sorulara müstehcen cevaplar vermesi başka bir tartışma konusu oldu.

Tolga programdan atıldı mı

Tüm bu iddialar gündemdeki yerini korurken Tolga ile ilgili bir başka iddia ise Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasından diskalifiye edileceği yönünde oldu. Tolga'nın yarışmadan gönderileceğine dair iddialar gündeme bomba gibi düştü. Tolga, 1 hafta içerisinde 3 tane sarı kart almıştı. Tolga'nın 1 sarı kart daha alması halinde 1 hafta boyunca yarışmada olmayacağı iddia ediliyor. Ancak bu konu hakkında programdan veya Tolga'dan gelen herhangi bir resmi açıklama yok.

Kısmetse Olur yarışmacısı Tolga'nın +18 mesajlarının sosyal medyada bir bir ifşa olduğuna dair iddialar da son günlerin en çok konuşulan konularından biri. Bir platform üzerinden paylaşımlar yapan Tolga'nın müstehcen mesajlarının ortaya çıktığı öne sürülmüştü. Tolga ise kendisine ait olduğu iddia edilen mesajları yalanladı ve böyle bir şey olmadığını açıkladı.