Ekranların sevilen programı Kısmetse Olur 3. sezonuyla Youtube'da yayın hayatına geri döndü. Başladığı günden beri gündemden düşmeyen programa birçok ifşa ve aşk damga vurdu. Son zamanların en çok gündem olan çifti Elif ve Sedat'ın flaş ayrılığı sonrası sevenleri isyan etti. Çift hakkında birçok iddia ortaya atılırken Kısmetse Olur Elif ve Sedat'ın birlikteliğiyle ilgili birçok iddia ortaya atılırken izleyiciler merak içinde bekliyor. Peki Elif ve Sedat birlikte olacak mı? Elif ve Sedat ayrıldı mı? Kısmetse Olur Elif ve Sedat ne zaman barışacak? Kısmetse Olur Elif ve Sedat barışacak mı? Simsed ne zaman bitecek? Elsed barışacak mı? Sorularını tüm izleyenler sormaya başladı. O soruların cevaplarını sizin için derledik...

NE OLMUŞTU?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında sevilen çift Elif ve Sedat evdeki diğer yarışmacılar tarafından samimi bulunmazken Elif'e herkes baskı uygulamıştı. Bu baskıların üzerine evdeki adaylar Sedat'ı Simgeyle yakıştırmıştı. Yakıştırmalar sonucu Elif'le tanışma yollarını bitiren Sedat soluğu ertesi gün Simge'de almıştı. İzleyiciler tarafından tepki gören olayda çoğunluk Elif'in tarafında yer almıştı.

SEDAT VE ELİF YENİDEN BİRLİKTE OLACAK İDDİASI

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının çekimlerinin yayın tarihinden önce gitmesi sebebiyle birçok bilgi dışarı sızıyor. Daha önce verdiği birçok bilgi tutan bir kaynaktan gelen bilgiye göre Simge ve Sedat'ın tanıma yolu çok uzun sürmeyecek. Sedat'ın aklının Elif'te kalması sebebiyle bitecek olan ilişkiden hemen sonra Sedat Elif'e dönecek.

Bu iddiaların gerçek olup olmadığını ilerleyen bölümlerde göreceğiz...