Kısmetse Olur Aşkın Gücü 36. Bölüm'de neler oldu? Kısmetse Olur Yaren ve Erhan ayrıldı mı? Kısmetse Olur 21 Ocak Cumartesi full izle...

Sevilen ve gündemden düşmeyen Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının yeni bölümü bugün 21.30'da izleyicilerle buluştu. Eski yarışmacılar geri dönme iddiaları ortaya atılmıştı. Peki hangi yarışmacılar geri döndü? Bu gecede hayaller kuruluyor, aşklar bitiyor, kavgalar ve kaoslarla Kısmetse Olur heyecanı devam ediyor. Peki, bu akşam 36. bölümüyle sevenleriyle buluşacak Kısmetse Olur Aşkın Gücü programına hangi eski yarışmacılar geri dönüyor? Kavga ve romantizmin hiç bitmeyeceği, heyecan dolu bir bölüm sizi bekliyor. Kısmetse Olur Aşkın Gücü 36. bölüm nereden izlenir? Acaba 21 Ocak Cumartesi günü Kısmetse Olur evinde neler olacak? İşte detaylar..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Youtube'da izleyiciye sunulan sevilen program Kısmetse Olur Aşkın Gücü programı bugün 36. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Romantizmin ve kavganın eksik olmadığı izleyicilerin her bölümü merakla beklediği program her bölümüyle sosyal medyada gündem oluyor. Bu haftasonu kimin eleneceği ve kimlerin yarışmaya katılacağı merak konusu oldu. Yarışmaya eski yarışmacıların geri döneceği yeni isimlerin katılmayacağı iddia edilmişti. Peki bu iddialar doğru mu? Programa kimler katıldı? Kısmetse Olur Aşkın Gücü kim elendi? Kısmetse Olur Aşkın Gücü yeni yarışmacıları kim? İşte tüm sorularınızın cevapları haberimizde...

Gelin önce Kısmetse Olur Aşkın Gücü 35. bölümde neler olduğuna bakalım! 

Dün seyirci ile buluşan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında 15.000 TL değerindeki ödül sahibini buldu! Bu kez ödül iki yarışma arasında paylaşıldı. Ödülün sahibi Aybüke ve Tolga oldu!

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 35. Bölümde Kim Elendi?

Kısmetse Olur'un 35. bölümünde gözyaşı ve veda da vardı. Eslem ve Serdar aynı anda Kısmetse Olur evine veda etti. 

Yarışmacılar bir yandan aşklarını dışarıda yaşayacakları için sevinirken bir yandan da Eslem gözyaşlarına boğuldu. Bu sırada, Kısmetse Olur'un ona çok şey kattığını söyledi.

Peki, bu gece Kısmetse Olur'da neler olacak? 21 Ocak Cumartesi günü saat 18.30'da Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının 36. bölümü seyirci ile buluşacak.

Bu gece Yaren ve Erhan yazan notlar, çiçekler çöpe atıldı! Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nde bir aşk bitiyor mu?

Sinirler geriliyor! Kızlar evinde sinirler geriliyor, eşyalar havalarda uçuyor. Kavganın sonu ne olacak merakla bekliyoruz!

Bu gece o gece! Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nde beklenen gün geliyor. Eski yarışmacılar Kısmetse Olur evine geri dönüyor. Peki, geri dönen adaylar kimler olacak?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 21 Ocak 36. Bölüm İzleme Ekranı:

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ 21 OCAK CUMARTESİ 36. BÖLÜM İZLEME EKRANI

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN