ATV ekranlarının sevilen yarışma programı "Kim Milyoner Olmak İster"de izleyenleri keyiflendiren bir gece yaşandı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla renklenen yarışmanın son konuğu, Kayseri'den katılan Menekşe Koyuncu oldu. Menekşe Teyze, anlattıklarıyla ve neşesiyle programa damga vurdu.

Solucan Gübresi Kraliçesi Menekşe Teyze!

Kayseri'den gelen Menekşe Koyuncu, solucan gübresi üretimi yaptığını anlatarak izleyicilerin kalbini fethetti. Menekşe Teyze, yarışmanın birinci baraj sorularını kolaylıkla geçerek ikinci baraj sorusuna kadar ilerledi. Performansıyla izleyicileri de büyüledi.

"Viyana'da Eğitim Aldım: Solucan Gübresi Üreticisiyim"

Menekşe Teyze, "Bağlık ve bahçelik bir yerde yaşıyorum. Tarım ve hayvancılıkla geçim sağlanıyor. Ben ev hanımıyım. Tarlada eşime ve kardeşime yardımcı oluyorum. Solucan gübresi üreticisiyim. Devletimizin verdiği destekle eğitime katıldım. 500 kişilik sınav yapıldı, 10 kişi birinci seçildi ve bizi Viyana'ya eğitime götürdüler. Eğitimden dönünce de bana solucan gübresi verdiler. Herkes bunu yapabilir." dedi.

30 Bin TL'lik Büyük Kazanç!

Uzmanı açıkladı! Asgari ücrete ara zam gelecek ama Temmuz'da değil Uzmanı açıkladı! Asgari ücrete ara zam gelecek ama Temmuz'da değil

Yarışmanın sonunda, Menekşe Teyze altıncı soruda "İlahi Komedya" adlı klasik eserin yazarının kim olduğunu soran soruyla karşılaştı. Joker hakkı kalmayan Menekşe Teyze, akıllıca bir karar alarak yarışmadan çekildi ve 30 bin TL'lik ödülün sahibi oldu.

Menekşe Teyze'nin keyifli anlatımları ve başarılı performansı, "Kim Milyoner Olmak İster"e unutulmaz bir gece yaşattı!

Editör: Nigar Topcu