Başkent Ankara'da siyaset hareketli günlerden geçiyor. Seçimlere Millet İttifaknın adayı olarak giren Kemal Kılıçdaroğlu, diğer Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile görüşecek.

Muharrem İnce, seçime aday olarak gireceğini açıklamasının ardından oyları bölüyor tartışması yaşanmıştı. Muharrem İnce ve Kemal Kılıçdaroğlu görüşmesi tek adayda birleşmek üzerine konuşulacağı bir toplantı olacak.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı'nın 13. cumhurbaşkanı aday Kemal Kılıçdaroğlu, 100 bin imza toplayarak aday olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'yi ziyaret edecek.

GÖRÜŞME SAATİ BELLİ OLDU

Kılıçdaroğlu saat 17.00'de Memleket Partisi lideri İnce ile Memleket Partisi Genel Merkezi'nde bir araya gelecek.

Kemal Kılıçdaroğlu açıkladı! Yemin töreninde neden ayağa kalkmadı? Kemal Kılıçdaroğlu açıkladı! Yemin töreninde neden ayağa kalkmadı?

Memleket Partisi'nden konuya dair yapılan açıklamada, 'CHP Genel Merkezinden gelen talep üzerine; Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce ile CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, 29 Mart 2023 Çarşamba günü saat 17:00'de Memleket Partisi Genel Merkezi'nde görüşeceklerdir' denildi.